Volebný vlak - organizačné informácie

@mladiprotifasizmu

Venujte prosím pozornosť organizačným informáciám k jednotlivým spojom:

Odchod vlaku o 11:26 z pražského hlavního nádraží, dostavte sa už o 11:00. Príchod do Kútov približne 15:20, príchod do Bratislavy približne o 16:20.

Volebný vlak bude z Prahy odchádzať deň pred voľbami, už tento piatok 5. 4. 2024 o 11:26, avšak potrebné je dostaviť sa na stanicu najneskôr o 11:00. Nezabudnite si prosím vaše cestovné lístky. Stačí, aj ak ich budete mať v telefóne.

Volebný vlak nájdete na odjazdových tabuliach označený ako mimoriadny vlak do Bratislavy s odchodom o 11:26.

Kým nebude ohlásená koľaj odchodu vlaku, budeme sa spolu s dobrovoľníkmi nachádzať na prvom poschodí Hlavního nádraží pri eskalátoroch do historickej haly (pred prostredným z podchodov na nástupište).

Dobrovoľníci budú v bielych tričkách s logom Mladí proti fašizmu a ešte pred nástupom na vlak budú skenovať vaše lístky a po ich overení vám dávať odznačiky s logom Mladí proti fašizmu. Nástup do vlaku bude možný až v prípade, keď sa vo dverách bude nachádzať dobrovoľník a pred vstupom do vlaku bude potrebné mať odznačik viditeľne so sebou. 

Zároveň vás žiadame, aby ste so sebou nemali žiadne propagačné materiály ktorejkoľvek politickej strany alebo kandidáta (tričká, odznaky atď.). V opačnom prípade vám nebude umožnený nástup do vlaku.

Vo vlaku ako aj na nástupišti bude zabezpečená zvýšená bezpečnosť súkromnou bezpečnostnou službou a v prípade akýchkoľvek otázok či komplikácií sa budete môcť obrátiť na našich dobrovoľníkov v tričkách Mladí proti fašizmu. Vlak bude v Kútoch stáť približne o 15:20 a do Bratislavy príde zhruba o 16:20. Ak plánujete pokračovať ďalej v ceste, prosíme, počítajte s dostatočnou časovou rezervou, nakoľko na trati vlaku prebiehajú stavebné práce, čo môže spôsobiť meškanie vlaku.

Odchod vlaku o 14:25 z brnenského hlavního nádraží, dostavte sa už o 14:00. Príchod do Kútov približne 15:20, príchod do Bratislavy približne o 16:20.

Volebný vlak bude z Brna hl.n. odchádzať deň pred voľbami, už tento piatok 5. 4. 2024 o 14:25, avšak potrebné je dostaviť sa na stanicu najneskôr o 14:00. Nezabudnite si prosím vaše cestovné lístky. Stačí, aj ak ich budete mať v telefóne.

Volebný vlak nájdete na odjazdových tabuliach označený ako mimoriadny vlak do Bratislavy s odchodom o 14:25.

Žiadame vás, aby ste so sebou nemali žiadne propagačné materiály ktorejkoľvek politickej strany alebo kandidáta (tričká, odznaky atď.). V opačnom prípade vám nebude umožnený nástup do vlaku.

Vo vlaku bude zabezpečená zvýšená bezpečnosť súkromnou bezpečnostnou službou a v prípade akýchkoľvek otázok či komplikácií sa budete môcť obrátiť na našich dobrovoľníkov v tričkách Mladí proti fašizmu. Vlak bude v Kútoch stáť približne o 15:20 a do Bratislavy príde zhruba o 16:20. Ak plánujete pokračovať ďalej v ceste, prosíme, počítajte s dostatočnou časovou rezervou, nakoľko na trati vlaku prebiehajú stavebné práce, čo môže spôsobiť meškanie vlaku.

Odchod autobusu o 15:00 z parkoviska Brno hl.n. pri starom Tescu, dostavte sa už o 14:45. Príchod do Kútov približne 16:30, príchod do Bratislavy približne o 17:10.

Volebné autobusy budú odchádzať z parkoviska Brna hlavního vlakového nádraží (parkovisko pre autá za starým Tescom, pozor - nepomýliť si s ÚAN Zvonařka, viď. mapu).

Odchod je 1 deň pred voľbami, už tento piatok 5. 4. 2024 o 15:00. Je potrebné dostaviť sa na miesto najneskôr o 14:45. Nezabudnite si prosím vaše cestovné lístky. Stačí, aj ak ich budete mať v telefóne.

Žiadame vás, aby ste so sebou nemali žiadne propagačné materiály ktorejkoľvek politickej strany alebo kandidáta (tričká, odznaky atď.). V opačnom prípade vám nebude umožnený nástup do autobusu.

Autobusy budú v Kútoch stáť približne o 16:30 a do Bratislavy príde zhruba o 17:10. Ak plánujete pokračovať ďalej v ceste, prosíme, počítajte s dostatočnou časovou rezervou, nakoľko časy príchodov sú orientačné a bude záležať na dopravnej situácii.

Ďakujeme, že ste sa rozhodli cestovať s nami.

Ak sa nemôžete prepravy zúčastniť alebo máte ďalšie otázky, kontaktujte nás prosím na info@mladi.sk alebo volajte +421343211355. 

Tešíme sa na vás!

Team Volebného vlaku a autobusov